Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
3930
14.05.2011, 11:06
BRTS39
napisał(a):
Czy jest jeszcze filmik jak w programie holenderskim Robert powiedział że zdobędzie MP i wejdzie z Wisła do LM? A goście go wyśmiali?
http://www.youtube.com/watch?v=xvsE2...eature=related
Jakby ktoś szukał 7 : 00
Aż chciałoby się wyeliminować w Europejskich Pucharach Holenderską drużynę. Ciekawe jak wtedy wyglądałby przebieg programu.
Kryniu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kryniu
Znajdź inne posty napisane przez Kryniu