Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3930
Stary 14.05.2011, 11:06
BRTS39 napisał(a):Wyświetl post
Czy jest jeszcze filmik jak w programie holenderskim Robert powiedział że zdobędzie MP i wejdzie z Wisła do LM? A goście go wyśmiali?

http://www.youtube.com/watch?v=xvsE2...eature=related

Jakby ktoś szukał 7 : 00
Aż chciałoby się wyeliminować w Europejskich Pucharach Holenderską drużynę. Ciekawe jak wtedy wyglądałby przebieg programu.
Odpowiedz cytując