Worcester napisał(a):

|
I właśnie o to chodzi! Kibice Wisły zbojkotowali derby i zdobycie mistrzostwa! Wiesz jaki to miałoby wydźwięk w mediach? Wszyscy pisaliby o tym i o to chodzi. A my pokazalibyśmy kibicowskiej Polsce, że mamy jaja.
|
Jak chcesz pokazać kibicowskiej Polsce protest, to nie przychodź na derby a tym bardziej na fetę.