Wyświetl pojedynczy post
Pennywise
Member
 
Od: 02.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3367
Stary 14.05.2011, 11:06
Worcester napisał(a):Wyświetl post
I właśnie o to chodzi! Kibice Wisły zbojkotowali derby i zdobycie mistrzostwa! Wiesz jaki to miałoby wydźwięk w mediach? Wszyscy pisaliby o tym i o to chodzi. A my pokazalibyśmy kibicowskiej Polsce, że mamy jaja.
Jak chcesz pokazać kibicowskiej Polsce protest, to nie przychodź na derby a tym bardziej na fetę.
Odpowiedz cytując