|
Panowie. Zamiast się mędrkować nt dopingu w niedziele, myślę, ze w końcu warto by się było zastanowić nad pomysłem pozwu zbiorowego przeciw pewnym organom "władzy". Wszyscy wiemy, że są łamane podstawowe prawa człowieka i to nie jest jakąś tajemnicą. Cenzura, organiczanie wyrażania poglądów, brak uzasadnien prawnych dotyczace zamykania stadionów i wiele wiele innych. Wiec może warto by się zastanowić i zrobić ogólnopolski pozew zbiorowy przeciwko pewnym ludziom. Taki pomysł tylko.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
✪✪✪✪ ✰✰✰✰
|