Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
małpa
Member
 
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4931
Stary 14.05.2011, 11:01
nie kupujcie biletów na mecz od osób trzecich.
Powód jest prozaicznie prosty... na bramkach sprawdzają czy dane na bilecie, zgadzają się z tymi na Twoim dowodzie / prawku / paszporcie / legitce....

Także możesz kupić bilet i...zawrócą się spod kołowrotków.
Odpowiedz cytując