Protest w takiej formie jak obecnie nie ma żadnego sensu i dziwie się, że OZSK tego nie widzi.
PO tylko poprawiło swoje notowania.
Ktoś pisze, ze juz mówią o tym w mediach ? jakich mediach ? tematycznej stacji Canal+ Sport, która może ma pare procent udziału w rynku.
Zobaczcie sobie jak to jest przedstawiane w opiniotwórczej stacji w popularnym programie śniadaniowym (czyli takim, który dotrze do przeciętnego Kowalskiego) na podstawie naszego meczu z Lechem
->
http://www.dailymotion.pl/video/xipa...futbolowa-full
Z materiału wideo wszystko jest jeszcze OK ale ta dyskusja laików w studiu jest druzgocząca. Tak to odebrali ludzie z zewnątrz będący pierwszy raz na mecz - akurat trafili niestety na taki mecz. Myślę, że gdyby to spotkanie rozgrywane było w takiej atmosferze jak 12 poprzednich w tej rundzie to by im się podobało.
Pytanie teraz czy protest przyniósł więcej dobrego czy złęgo ?
Jedyny protest jaki miałby sens to zorganizowany wyjazd tych wszystkich grup kibcowskich do Warszawy pod sejm. To tam jest miejsce na protesty polotyczne - tam można przedstawić swoje racje (o złej organizacji, nieudolności policji i ochrony, państwie, które nie potrafi egzekwować prawa etc. ). Na pewno wszystkie media by to podały jako główną wiadomość. DO tego poszedł by jeszcze jeden poztywny przekaz, że kibice Lecha i Legii obok siebie nie muszą się od razu napierdzielać i niszczyć wszystkiego co wpadnie im pod rękę. Pytanie czy to jest możliwe ?