Wyświetl pojedynczy post
ziuta
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 14.05.2011, 10:48
Ja myślę, że RM znajdzie super rozwiązanie i już jutro będziemy mogli świętować MP, bo jemu, również jak nam, zależy, żeby mieć tytuł mistrzowski. Dlatego my się nie musimy martwić o to tylko powinniśmy być bardzo pomocni i mieć duży udział w rozwalaniu przeciwnika, tzn krzyczeć ile sił, żeby żydków nie było słychać, jak przyjdą pod stadion ( a to jest niemal pewne, że się pojawią ).
TYLKO JEDEN KLUB, KOCHAM AŻ PO GRÓB, KRAKÓW TO NASZ GRÓD, WISEŁKOOOOO NAPRZÓD!!
TYLKO WISEŁKA, TYLKO KRAKOWSKA ZAWSZE JEST WIELKA, ZAWSZE MIIIIISTRZOWSKA!!!
Odpowiedz cytując