|
Ja myślę, że RM znajdzie super rozwiązanie i już jutro będziemy mogli świętować MP, bo jemu, również jak nam, zależy, żeby mieć tytuł mistrzowski. Dlatego my się nie musimy martwić o to tylko powinniśmy być bardzo pomocni i mieć duży udział w rozwalaniu przeciwnika, tzn krzyczeć ile sił, żeby żydków nie było słychać, jak przyjdą pod stadion ( a to jest niemal pewne, że się pojawią ).
TYLKO JEDEN KLUB, KOCHAM AŻ PO GRÓB, KRAKÓW TO NASZ GRÓD, WISEŁKOOOOO NAPRZÓD!!
TYLKO WISEŁKA, TYLKO KRAKOWSKA ZAWSZE JEST WIELKA, ZAWSZE MIIIIISTRZOWSKA!!!
|