Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3357
Stary 14.05.2011, 10:25
Nie chcę wiele tu pisać by nie zaognić kłótni, powiem tylko, że w 100% popieram Worcestera i _gilardino_.
Piszę to by jedynie po to by panowie z innych rejonów kibicowskich Polski widzieli, że na tym forum mamy nie tylko pokemonów.

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!
Odpowiedz cytując