|
Nie chcę wiele tu pisać by nie zaognić kłótni, powiem tylko, że w 100% popieram Worcestera i _gilardino_.
Piszę to by jedynie po to by panowie z innych rejonów kibicowskich Polski widzieli, że na tym forum mamy nie tylko pokemonów.
PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!
|