|
Huj z derbami, zresztą co to za derby bez kibiców gości. Tak jak mówi gość z Poznania, my mamy derby zaraz ktoś będzie miał mecz o utrzymanie. Jesteśmy łamistrajkami w oczach kibicowskiej Polski. Płakać będziecie dopiero po meczu bo na 99% zamkną nam stadion za JŻS albo nawet k**** pokonamy
|