PlacekTSW napisał(a):

|
Przecież jak nam zamkną stadion na Polonie, to zbierzemy się pod stadionem, proste.
|
tak bardzo proste. A gdy się zbierzesz władza urządzi akcję lajkonik na wzór akcji widelec i w mediach dowiemy się, że otoczono chuliganów chcących zakłócić porządek publiczny, na dodatek przywalą paragraf o nielegalnym zgromadzeniu itp.
Dla niektórych wszystko jest proste, dopóki tej prostoty nie odczują na własnej skórze.