Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3351
Stary 14.05.2011, 09:57
PlacekTSW napisał(a):Wyświetl post
Przecież jak nam zamkną stadion na Polonie, to zbierzemy się pod stadionem, proste.
jak się będziemy zbierać tak jak walczymy o stadion i o halę to powodzenia!
Odpowiedz cytując