Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12707
Stary 14.05.2011, 09:40
rw88 napisał(a):Wyświetl post
Ruch może zawsze grać na Śląskim, który mimo wszystko będzie i pojemny, i nowoczesny, a Górnik ma już zaklepane finansowanie na trzy trybuny swojego świetnie prezentującego się na wizkach stadionu. Ja tam obu tym klubom życzę dobrze, oby tylko finansowo wyszły te drużyny na prostą, bo są to charakterne ekipy, drużyny zasłużone dla naszej piłki, z kibicami, a Śląsk (region) zasługuje na to, aby posiadać drużyny bijące się o mistrza kraju. Zresztą byłoby to pożyteczne zjawisko dla całej naszej ligi.
Górnik na Śląskim ma tez grać mecze z Wisłą, Legią, Lechem...
Odpowiedz cytując