Tez myślałem, że Górnik da remis przynajmniej Polonii, a tu nic. Jak widać nikt nie chce, żeby Cracovia spadła, oby Wisełka wygrała jutro.
Czas coś ugrać
Blackpool - Bolton 1x
ako 1.33
1899 Hoffenheim - VfL Wolfsburg x2
Slask Wroclaw - GKS Belchatow 1x
ako 1.50
Blackburn - Manchester Utd 1x
Randers FC - OB 1x
ako 3.20
FC Köln - Schalke 04 X
Lechia Gdansk - Polonia Warszawa X
Blackpool - Bolton X
ako 37.49 system 2z3
Chelsea - Newcastle x2
ako 3.75
Liverpool - Tottenham X
Hertha Berlin - FC Augsburg X
Catania - AS Roma X
ako 50 system 2z3
Powod: wyniki