Wyświetl pojedynczy post
Maxior
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9818
Stary 14.05.2011, 09:39
Tez myślałem, że Górnik da remis przynajmniej Polonii, a tu nic. Jak widać nikt nie chce, żeby Cracovia spadła, oby Wisełka wygrała jutro.

Czas coś ugrać

Blackpool - Bolton 1x

ako 1.33

1899 Hoffenheim - VfL Wolfsburg x2
Slask Wroclaw - GKS Belchatow 1x


ako 1.50

Blackburn - Manchester Utd 1x
Randers FC - OB 1x

ako 3.20

FC Köln - Schalke 04 X
Lechia Gdansk - Polonia Warszawa X
Blackpool - Bolton X

ako 37.49 system 2z3

Chelsea - Newcastle x2

ako 3.75

Liverpool - Tottenham X
Hertha Berlin - FC Augsburg X
Catania - AS Roma X


ako 50 system 2z3

Powod: wyniki
Ostatnio edytowane przez Maxior : 16.05.2011 o godz. 16:55.
Odpowiedz cytując