|
"Kończymy z tanimi biletami, bo mieliśmy przez to same kłopoty. Teraz wejściówki będą droższe, bo chcemy, żeby na mecze przychodziły całe rodziny - tłumaczył Grzegorz Lato."
HAHAHHAHAHAHAHAHA!!!! CAŁA RODZINA NA MECZ POLSKA-FRANCJA? TO PRZECIEŻ TRZEBA DAĆ OD 500-1000 PLN. Ja tam .......e PZPN, kadrę i to całe Euro. Interesuje mnie tylko Wisła!!!!!!!!!!
|