Leh71 napisał(a):

Ja natomiast nie mogę polecić tego zakładu. Kiedyś jak moja mama miała jeszcze Citroena Xsarę to zamontowała tam ( za moją namową ) instalację gazową BRC. No i przez miesiąc po założeniu nie potrafili jej wyregulować tzn. samochód gasł na dojeździe do świateł, gasł podczas jazdy i co najgorsze na zakrętach gdzie potem wysiadało i wspomaganie kierownicy i wspomaganie hamulca. Kilka razy doprowadziło nas to do skrajnego wk....nia i kazaliśmy zdemontować im instalację i zwrócić pieniądze. W tym temacie akurat okazali się profesjonalistami i oddali bez problemów. Potem zdecydowaliśmy się założyć gaz w BKZ Auto na Aleji Pokoju i już wszystko było ok.
Ja od siebie już polecałem zakład na Beskidzkiej 7. Ja u nich montowałem, regulowałem , kumplów wysyłałem nie raz i wszyscy zadowoleni. No i też relatywnie tani są.