Temat
:
Książki - ktoś je jeszcze czyta?!
Wyświetl pojedynczy post
Ja_Kibic
Senior Member
Od: 11.2005
Skąd: os. Piastów
Offline
#
350
14.05.2011, 09:17
To chyba odpowiedni dział, czy na czytnik e-book Amazon kindle można wgrywać swoje ebooki czy trzeba tylko i wyłacznie sciagac( za opłata) ze ztrony Amazona ?
Ja_Kibic
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ja_Kibic
Znajdź inne posty napisane przez Ja_Kibic