Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3343
Stary 14.05.2011, 08:50
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Do zorientowanych: czy po spotkaniu zarządu z SKWK i wyjaśnieniu kilku spraw jest możliwe użycie oprawy która miała być na Lechu teraz w meczu z Cracovią ?

Jeżeli Wisły nie obowiązuje w tym meczu ogólnopolski protest kibiców i będzie prowadzony doping to i oprawa powinna być !
Myślę że na mecz z Cracovią również była przygotowana oprawa
Odpowiedz cytując