hubert.fan napisał(a):

Do zorientowanych: czy po spotkaniu zarządu z SKWK i wyjaśnieniu kilku spraw jest możliwe użycie oprawy która miała być na Lechu teraz w meczu z Cracovią ?
Jeżeli Wisły nie obowiązuje w tym meczu ogólnopolski protest kibiców i będzie prowadzony doping to i oprawa powinna być !
|
Myślę że na mecz z Cracovią również była przygotowana oprawa