|
Kirm jest dla mnie bardzo dobrym zawodnikiem. Caly czas pod gra, wywiera presje na przeciwniku, aktywny, waleczny, ma ciag na bramke i w kazdej chwili moze stworzyc zagrozenie, a do tego pracuje w defensywie. Chyba, ze ktos oczekuje od niego blyskotliwych dryblingow to zawsze bedzie niezadowolony, bo to po prostu inny typ gracza. Wydaje mi sie, ze ludzie maja w pamieci skrzydlowych takich jak Uche czy Blaszczykowski, a wato pamietac, ze mozna tez grac inaczej co nie znaczy z mniejszym pozytkiem dla druzyny.
|