Wyświetl pojedynczy post
zdzichu411
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1389
Stary 14.05.2011, 08:24
W dzień dobry tvn był artykuł o kibicach i materiał z sektora rodzinnego Wisły, podczas meczu z Lechem. Już miałem napisać że wreszczie przedstawili kibiców w dobrym świetle, dopóki nie zaczeli komentować filmiku.

Okazało się że bardzo dobrze że nie dziennikarze nie wzieli dzieci bo "to co zobaczyliśmy na filmie to nie było tak różowo". Połowa stadionu na przeciwko sektora rodzinnego była pusta, wiemy dlaczego bo uwaga tu będzie dobre "bo jest zakaz dla kibiców gości" !!!!!! A hersztowie na trybunie za bramką kazali opuścić trybuny a jak niektórzy nie chcieli to zaczeli wyzywać kibiców na sektorze rodzinnym co bardzo go zabolało.


Dziękuję, postoje.
Odpowiedz cytując