Wyświetl pojedynczy post
kamilo584
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 14.05.2011, 07:51
Witam , mam pytanie .Jeżeli jutro wygramy , czy będzie świętowanie piłkarzy na stadionie , czy dopiero po ostatnim meczu z Polonią .
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 14.05.2011 o godz. 08:07.
Odpowiedz cytując