Temat
:
[27 kolejka] Wisła - Cracovia - MECZ O MISTRZOSTWO 2010/11 !! 15 maja, 14:45
Wyświetl pojedynczy post
kamilo584
Member
Od: 07.2010
Offline
#
155
14.05.2011, 07:51
Witam , mam pytanie .Jeżeli jutro wygramy , czy będzie świętowanie piłkarzy na stadionie , czy dopiero po ostatnim meczu z
P
olonią .
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 14.05.2011 o godz. 08:07.
kamilo584
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kamilo584
Znajdź inne posty napisane przez kamilo584