Wyświetl pojedynczy post
kamilo584
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3339
Stary 14.05.2011, 07:40
MNIE OSOBIŚCIE PODOBAŁO SIE WCZORAJ ZDANIE komentującego mecz w canal plus .NAJLEPIEJ TO ZAMKNĄĆ PIŁKARZY , ZAMKNĄĆ STADIONY , I KIBICÓW I ROZWIĄZAĆ LIGE
Odpowiedz cytując