Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
kamilo584
Member
Od: 07.2010
Offline
#
3339
14.05.2011, 07:40
MNIE OSOBIŚCIE PODOBAŁO SIE WCZORAJ ZDANIE komentującego mecz w canal plus .NAJLEPIEJ TO ZAMKNĄĆ PIŁKARZY , ZAMKNĄĆ STADIONY , I KIBICÓW I ROZWIĄZAĆ LIGE
kamilo584
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kamilo584
Znajdź inne posty napisane przez kamilo584