Jaga wczoraj pokazala jak nie powinno sie grac w przewadze.
Nie wiem jaki jest sens grajac 11 na 9 wrzucac pilki w pole karne w momencie gdy druzyna przeciwna gra ultra defensywnie.
Wy ciagle o tym "drwalu" Borysiuku

? No macie racje, polamal jednego, kilku poprzestawial, taki jest sport. Wczoraj zachowal sie frajersko przy pierwszym zoltku, tylko tyle moge powiedziec
W meczu Legia Wisla pewne sa dwie sprawy:
1) Nasza obrona to bedzie eksperyment totalny
2) Wisla nie zagra juniorami nawet jesli ( co przewiduje ) po wygranej z Cracovia bedzie juz oficjalnie mistrzem.
PS: Fajne starcie Komor-Skaba
