Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12706
Stary 14.05.2011, 07:02
Jaga wczoraj pokazala jak nie powinno sie grac w przewadze.
Nie wiem jaki jest sens grajac 11 na 9 wrzucac pilki w pole karne w momencie gdy druzyna przeciwna gra ultra defensywnie.

Wy ciagle o tym "drwalu" Borysiuku ? No macie racje, polamal jednego, kilku poprzestawial, taki jest sport. Wczoraj zachowal sie frajersko przy pierwszym zoltku, tylko tyle moge powiedziec

W meczu Legia Wisla pewne sa dwie sprawy:

1) Nasza obrona to bedzie eksperyment totalny
2) Wisla nie zagra juniorami nawet jesli ( co przewiduje ) po wygranej z Cracovia bedzie juz oficjalnie mistrzem.


PS: Fajne starcie Komor-Skaba


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując