Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12705
Stary 14.05.2011, 06:11
0 22 napisał(a):Wyświetl post


Taką Legię jak tą z drugiej połowy chciałbym oglądać zawsze.
Ale przed meczem z Wisła straciliscie najlepszego pilkarza - Vrdoljaka.
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Parkującą przegubowiec w polu karnym!

Ale za zaangażowanie, zorganizowanie obrony i za wytrzymałość dostają ode mnie po punkciku.
Ale nie kazdy potrafi przez 30 minut grajac w 9tke nie dac sobie strzelic gola.
Odpowiedz cytując