Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
12705
14.05.2011, 06:11
0 22
napisał(a):
Taką Legię jak tą z drugiej połowy chciałbym oglądać zawsze.
Ale przed meczem z Wisła straciliscie najlepszego pilkarza - Vrdoljaka.
Sartre
napisał(a):
Parkującą przegubowiec w polu karnym!
Ale za zaangażowanie, zorganizowanie obrony i za wytrzymałość dostają ode mnie po punkciku.
Ale nie kazdy potrafi przez 30 minut grajac w 9tke nie dac sobie strzelic gola.
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael