Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Ja_Kibic
Senior Member
Od: 11.2005
Skąd: os. Piastów
Offline
#
4926
14.05.2011, 01:45
Gdzie można kupić bilet na Legie jako niezorganizowana osoba ? Bo zakaz dotyczy grup zorganizowanych, czy sie gdzieś pomyliłem ?
Całkiem serio pytam, czy idzie obejsć ICH prawo
Ostatnio edytowane przez Ja_Kibic : 14.05.2011 o godz. 01:47.
Ja_Kibic
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ja_Kibic
Znajdź inne posty napisane przez Ja_Kibic