Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12702
Stary 14.05.2011, 01:42
irman napisał(a):Wyświetl post
Ale ja się z tym absolutnie zgadzam. Nikt w ostatnich trzech latach nie zasłużył na spadek bardziej niż ta żałosna banda z Kałuży. Jak jednak widać jest to mało realne, a że ja zwykle w każdym nieszczęściu szukam plusów, to przy utrzymaniu Starozakonnych jako plus widzę spadek Bytomia, który jest totalną żenadą sportowo-organizacyjną.
No ja tam wole derby. Zawsze elektryzujacy mecz, zwlaszcza jak sa goscie i cala otoczka... ale chyba nie wolicie grac z Flota Swinoujscie, z calym szacunkiem dla nich ?
Odpowiedz cytując