irman napisał(a):

|
Ale ja się z tym absolutnie zgadzam. Nikt w ostatnich trzech latach nie zasłużył na spadek bardziej niż ta żałosna banda z Kałuży. Jak jednak widać jest to mało realne, a że ja zwykle w każdym nieszczęściu szukam plusów, to przy utrzymaniu Starozakonnych jako plus widzę spadek Bytomia, który jest totalną żenadą sportowo-organizacyjną.
|
No ja tam wole derby. Zawsze elektryzujacy mecz, zwlaszcza jak sa goscie i cala otoczka... ale chyba nie wolicie grac z Flota Swinoujscie, z calym szacunkiem dla nich ?
