|
Tego że jeszcze nie zeszły wszystkie bilety jest kilka powodów:
1. Za drogie bilety
2. Brak sprzedaży przez internet (wiele osób nie da rady jechać w tygodniu do Krakowa po bilet)
3. Nieotwarty cały stadion (większość moich znajomych mówi, że pojedzie na mecz dopiero jak stadion będzie skończony w 100%)
4. Trochę wczesna godzina meczu (w Polsce ludzie nie są przyzwyczajeni do meczów "zaraz po obiedzie")
|