Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Mario26
Junior Member
 
Od: 11.2006
Skąd: Tenczynek Karniowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4925
Stary 14.05.2011, 00:49
Tego że jeszcze nie zeszły wszystkie bilety jest kilka powodów:
1. Za drogie bilety
2. Brak sprzedaży przez internet (wiele osób nie da rady jechać w tygodniu do Krakowa po bilet)
3. Nieotwarty cały stadion (większość moich znajomych mówi, że pojedzie na mecz dopiero jak stadion będzie skończony w 100%)
4. Trochę wczesna godzina meczu (w Polsce ludzie nie są przyzwyczajeni do meczów "zaraz po obiedzie")
Odpowiedz cytując