Worcester napisał(a):

Witam. Po merytorycznej dyskusji z Wit.Ek zostałem obrażony przez użytkownika Malikon. Nazwano mnie "łajnem, które należy wyplewić, bo nie umie się zachować". Pozdrawiam
EDIT:
Są nowe "kwiatki".
"jednoznacznie wychodzi na to, że jesteś niewykształconym kretynem którego argumentem jest siła, a co do rozmowy z Witkiem to wnioskuję, że Witek cię zmiażdżył argumentami i wkręcił cię tak głęboko w ziemię, że ani włoska nie widać."
|
Pomogło że publicznie wskazałeś?
(pytanie retoryczne - nie oczekuję odpowiedzi ...)
Czy to oznacza że jest przyzwolenie na Skarżypytów?
Proszę, nie ...
edycja: Kiedyś, jak Tisu publicznie naskarżył że małych literek używam to i ja i on dostaliśmy bany .. byłabym za utrzymaniem tej tradycji ...