Wyświetl pojedynczy post
Kobieta_Wislak
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2528
Stary 14.05.2011, 00:34
Worcester napisał(a):Wyświetl post
Witam. Po merytorycznej dyskusji z Wit.Ek zostałem obrażony przez użytkownika Malikon. Nazwano mnie "łajnem, które należy wyplewić, bo nie umie się zachować". Pozdrawiam
EDIT:
Są nowe "kwiatki".
"jednoznacznie wychodzi na to, że jesteś niewykształconym kretynem którego argumentem jest siła, a co do rozmowy z Witkiem to wnioskuję, że Witek cię zmiażdżył argumentami i wkręcił cię tak głęboko w ziemię, że ani włoska nie widać."
Pomogło że publicznie wskazałeś?
(pytanie retoryczne - nie oczekuję odpowiedzi ...)


Czy to oznacza że jest przyzwolenie na Skarżypytów?
Proszę, nie ...

edycja: Kiedyś, jak Tisu publicznie naskarżył że małych literek używam to i ja i on dostaliśmy bany .. byłabym za utrzymaniem tej tradycji ...
Powód: bo mi się Tisu przypomniał
Ostatnio edytowane przez Kobieta_Wislak : 14.05.2011 o godz. 00:37.
"... Bo to miłość, pasja, To mój sposób na życie,
Mam trójkolorowy świat i innego nie chcę widzieć nigdzie..."
Odpowiedz cytując