Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3335
Stary 14.05.2011, 00:22
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Przy takich cenach biletów i poziomie gry reprezentacji o bojkot nie trudno. Wydaje mi się nawet że będzie on samoistny
Nie bądź taki pewien. Na reprę chodzą zazwyczaj ludzie niezorientowani w temacie, jak na festyn. Większość dopiero po rozpoczęciu meczu zdaje sobie sprawę za co zapłaciła
Pamiętam jak w Kielcach na Polska-Finlandia zostaliśmy objechani przez jakichś miejscowych dziadków żebyśmy usiedli, bo zasłaniamy. Przenieśliśmy się oczywiście gdzie indziej, ale biedacy pewnie żałowali, że tak pochopnie skazali się na 90 minut niczym nieprzerwanego podziwiania gwałtu na futbolu. Zresztą, kto pamięta tę żenadę ten wie...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując