crazykaro napisał(a):

Przy takich cenach biletów i poziomie gry reprezentacji o bojkot nie trudno. Wydaje mi się nawet że będzie on samoistny
|
Nie bądź taki pewien. Na reprę chodzą zazwyczaj ludzie niezorientowani w temacie, jak na festyn. Większość dopiero po rozpoczęciu meczu zdaje sobie sprawę za co zapłaciła

Pamiętam jak w Kielcach na Polska-Finlandia zostaliśmy objechani przez jakichś miejscowych dziadków żebyśmy usiedli, bo zasłaniamy. Przenieśliśmy się oczywiście gdzie indziej, ale biedacy pewnie żałowali, że tak pochopnie skazali się na 90 minut niczym nieprzerwanego podziwiania gwałtu na futbolu. Zresztą, kto pamięta tę żenadę ten wie...