|
Bojkot repry - pomysł genialny w swojej prostocie - to jest coś co na prawdę może przestraszyć władze.
BTW: bardziej interesują mnie mecze Wisły niż reprezentacja i myślę że podobnego zdania jest wielu.
Powód: dopisek o meczach Wisły
Ostatnio edytowane przez whistar : 14.05.2011 o godz. 00:07.
To nie tak, że nie wiem
To nie tak, że nie umiem
To nie tak, że nie pamiętam
Po prostu mi się k.... NIE CHCE !!!
|