Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12698
Stary 13.05.2011, 23:31
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Górnik & Ruch - problemy finansowe i brak licencji, infrastruktura zatrzymała się w latach 70-tych
Ruch może zawsze grać na Śląskim, który mimo wszystko będzie i pojemny, i nowoczesny, a Górnik ma już zaklepane finansowanie na trzy trybuny swojego świetnie prezentującego się na wizkach stadionu. Ja tam obu tym klubom życzę dobrze, oby tylko finansowo wyszły te drużyny na prostą, bo są to charakterne ekipy, drużyny zasłużone dla naszej piłki, z kibicami, a Śląsk (region) zasługuje na to, aby posiadać drużyny bijące się o mistrza kraju. Zresztą byłoby to pożyteczne zjawisko dla całej naszej ligi.
Odpowiedz cytując