Titto napisał(a):

" Nie ścierpiałbym, gdyby w tym sezonie koronacja wiślaków na nowych mistrzów odbyła się po meczu z nami "
a to się zdziwisz kutafonie, oj zdziwisz....
faktycznie, przeoczyłem to że zarząd nie przyjął jego dymisji ;
Zarząd klubu dymisji nie przyjął, zaś po rozmowach trener zdecydował, że dla dobra klubu, zawodników oraz kibiców nadal będzie kontynuować pracę w Jagiellonii, a tym samym prowadzić pierwszą drużynę.
ale na to samo wychodzi, bo on nie chce ich już trenować i pracować w tym klubie, więc trener jest z...przymusu tak na prawdę.