Don Donson napisał(a):

|
nasze "kuleżanki" grają jeszcze z Widzewem, Jagą i Bełchatowem. Jaga się powinna spisać, Widzew i GKS B. nie wiem...
|
kto teraz pełni rolę trenera w Jadze ? Drugi trener przypuszczam tak ?
Kolejny mecz bez zwycięstwa pszczółki dzisiaj odniosły, więc nie wiem czy taka pewna jest ich wygrana z pasiastymi. Już lepiej się widzew może spisać.
A co się dzieje, z Nowakiem z GKS-u ? On gra w ogóle ?
Bo jakoś tak ani słychu ani widu....