Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 13.05.2011, 23:00
Ale to sie zlozyło

Zdobyc Majstra bezposrednio pokonujac u siebie na R22 Cracovie

czy moze byc cos piekniejszego ?

A Klich to ma dobre palenie,rzeczywiscie kiedys mówil ze w Tarnowie jest sama Tarnovia
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując