|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Offline
|
#145

13.05.2011, 22:56
|
Cytat:
Mecz o mistrzostwo!
Przed nami ostatnia kolejka ekstraklasy Polskiej Ligi Futsalu w sezonie 2010/11. 13 maja o godzinie 19:00 rozpoczną się trzy spotkania z udziałem drużyn walczących o utrzymanie. Następnego dnia o godzinie 18:00 zostaną rozegrane pozostałe mecze wraz z tymi, które rozstrzygną kto zostanie mistrzem Polski. Akademia zmierzy się z Pogonią 04 Szczecin, natomiast Wisła Krakbet podejmie przed własną publicznością Clearex Chorzów.
Serdecznie zapraszamy na ostatni ligowy mecz Wisły Krakbet Kraków w tym sezonie! Podopieczni Błażeja Korczyńskiego potrzebują wsparcia kibiców. Pomóżmy im w walce o mistrzostwo Polski! Wstęp na mecz jest bezpłatny.
|
http://www.wislafutsal.pl/aktualnosc...-o-mistrzostwo
|
|