Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12693
Stary 13.05.2011, 22:56
Sędzia napisał(a):Wyświetl post
2) a jeszcze bardziej za to, że gdyby nie derby w tamtym sezonie i główka Jopa, to właśnie w niedzielę Wisła zostałaby najbardziej utytułowanym klubem w historii polskiej Ekstraklasy.


.

Wlasnie jak to jest z tym mianem Najbardziej Utytułowanego Klubu

Jesli zdobedziemy 13 a pozniej (oby) 14 tytuł to kto i jak to zlicza ze mowi sie ze to my niby im bedziemy
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując