|
Ocena 2 dla Buki też trochę krzywdząca. Za samego gola w derbach ma 9... Nie no żartuje. Ale za tego gola i za robienie dobrej atmosfery w drużynie - co jest naprawdę bardzo ważne - dałbym mu nawet 3,5.
Melikson 8,5. Na pewno nie jest lepszy od Pareiko.
Wilk 8.
|