Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
Od: 09.2010
Offline
#
3326
13.05.2011, 22:30
Drozd
napisał(a):
Następny
, dlaczego nie ma sie czym chwalić? Bo jest krzyż ?
dlatego, że to wiocha wielkanocna... i dlatego, że większość ludzi nie zaakceptuje tego że sobie krzyżem gębę wycieracie
zybert77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zybert77
Znajdź inne posty napisane przez zybert77