Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3326
Stary 13.05.2011, 22:30
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Następny , dlaczego nie ma sie czym chwalić? Bo jest krzyż ?
dlatego, że to wiocha wielkanocna... i dlatego, że większość ludzi nie zaakceptuje tego że sobie krzyżem gębę wycieracie
Odpowiedz cytując