Temat
:
[27 kolejka] Wisła - Cracovia - MECZ O MISTRZOSTWO 2010/11 !! 15 maja, 14:45
Wyświetl pojedynczy post
batix
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: !!!!
Offline
#
139
13.05.2011, 22:25
Kryniu
napisał(a):
ZmiaŻdŻyĆ, upokorzyĆ, oŚmieszyĆ, zniszczyĆ, dobiĆ, zdegradowaĆ- tego chcemy!!!
popieram!!
dodalbym:
zeszmaciĆ,zgnieśĆ
Ostatnio edytowane przez batix : 13.05.2011 o godz. 22:28.
batix
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do batix
Znajdź inne posty napisane przez batix