Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12692
Stary 13.05.2011, 22:20
Sędzia napisał(a):Wyświetl post
Ja nie patrzę obiektywnie, tylko z tej perspektywy, że:

1) należy im się za przekręt z ŁKSem

2) a jeszcze bardziej za to, że gdyby nie derby w tamtym sezonie i główka Jopa, to właśnie w niedzielę Wisła zostałaby najbardziej utytułowanym klubem w historii polskiej Ekstraklasy.

Wiem, że sami sobie tą krzywdę zrobiliśmy w tamtym sezonie, ale jakoś tak łatwiej Cracovię za to obwiniać

Co do tego kto spadnie, to wolałbym, żeby Arka została. Ostatnio nam się dobrze z nimi gra na wyjazdach, zawsze lepiej mieć takie drużyny w lidze.
Ale ja się z tym absolutnie zgadzam. Nikt w ostatnich trzech latach nie zasłużył na spadek bardziej niż ta żałosna banda z Kałuży. Jak jednak widać jest to mało realne, a że ja zwykle w każdym nieszczęściu szukam plusów, to przy utrzymaniu Starozakonnych jako plus widzę spadek Bytomia, który jest totalną żenadą sportowo-organizacyjną.
:/
Odpowiedz cytując