Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3324
Stary 13.05.2011, 21:59
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Żyleta walczyła z koncernem, któremu zależało na kasie z biletów, więc musieli się dogadać. Aktualnie rządowi zależy żeby wypalić chuligaństwo do spodu przed EURO 2012. Zupełnie inna sytuacja.
Bezpośrednio walcząc z Tuskiem kibice nie mają większych szans na sukces, jedyna opcja to duża dawka szyderstwa - jeśli jest celne, może mocno zaszkodzić.

W mojej ocenie protest ma doprowadzić do tego, że ludzie zarabiający na piłce nożnej, na ekstraklasie, zaczną je tracić. Jeśli je zaczną tracić, to zaczną naciskać aby nieco uspokoić sytuację.

A na marginesie, to rządowi (Tuskowi) nie zależy na wypalaniu chuligaństwa, bo chuligaństwa w lidze na stadionach praktycznie już nie ma - ile było w tym sezonie w Ekstraklasie takich przypadków? Zero. Zależy na pokazówce, i tyle.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa
Odpowiedz cytując