irman napisał(a):

Podobnie jak na tym żeby Wisła została mistrzem.
Craxa się utrzyma, to pewne. Zresztą co tu gadać, na wiosnę są jedną z najlepiej grających drużyn. Gdyby od początku sezonu prowadził ich Szatałow byliby pewnie w pierwszej piątce. Obiektywnie patrząc to wypada się cieszyć, że Bytom wyleci do I ligi. Wieczna bieda, żałosny stadion, ten klub od wejścia do Ekstraklasy kompletnie nic do niej nie wniósł. Wylot mam nadzieję na amen.
|
Ja nie patrzę obiektywnie, tylko z tej perspektywy, że:
1) należy im się za przekręt z ŁKSem
2) a jeszcze bardziej za to, że gdyby nie derby w tamtym sezonie i główka Jopa, to właśnie w niedzielę Wisła zostałaby najbardziej utytułowanym klubem w historii polskiej Ekstraklasy.
Wiem, że sami sobie tą krzywdę zrobiliśmy w tamtym sezonie, ale jakoś tak łatwiej Cracovię za to obwiniać
Co do tego kto spadnie, to wolałbym, żeby Arka została. Ostatnio nam się dobrze z nimi gra na wyjazdach, zawsze lepiej mieć takie drużyny w lidze.