Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
ciesla1991
Member
Od: 10.2007
Skąd: Borzęcin/Brzesko/Kraków
Offline
#
21918
13.05.2011, 21:47
orientuje sie ktos w jakiej cenie beda bilety na mecz Wisła-Polonia W .. czy takie jak na TOP mecze ceny czy normalnie zwykłe
ciesla1991
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciesla1991
Znajdź inne posty napisane przez ciesla1991