Wyświetl pojedynczy post
Szymonito
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków (Ruczaj)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2527
Stary 13.05.2011, 21:41
Proszę moderatora o skasowanie mojego konta. Wystarczy mi już czytania bełkotu na tutejszym forum, a polemizować i dyskutować nie bardzo jest już z kim.

"Dzień dobry. A na wypadek gdybyśmy się już potem nie widzieli – także dobry wieczór i dobranoc."
("T.S.")
Biała Gwiazda na koszulki! - nie logo SA!
Odpowiedz cytując