|
Proszę moderatora o skasowanie mojego konta. Wystarczy mi już czytania bełkotu na tutejszym forum, a polemizować i dyskutować nie bardzo jest już z kim.
"Dzień dobry. A na wypadek gdybyśmy się już potem nie widzieli – także dobry wieczór i dobranoc."
("T.S.")
Biała Gwiazda na koszulki! - nie logo SA!
|