Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12688
Stary 13.05.2011, 21:36
Kto tu nie ma problemów pod koniec sezonu.
Korona - najgorsza drużyna wiosny, po zmianie trenera, 6 punktów w 11 spotkaniach /ma licencję/
Arka - drużyna w rozsypce, bramkarz wyjechał i spakował manatki, 8 punktów na wiosnę /ma licencję/
P. Bytom - kiła i mogiła, infrastrukturalnie i sportowo II liga wita, 10 punktów na 12 spotkań /nie ma licencji/
Cracovia - sportowo nie jest źle, finansowo ledwo zipie, 18 punktów na wiosnę /ma licencję/
Górnik & Ruch - problemy finansowe i brak licencji, infrastruktura zatrzymała się w latach 70-tych

A kto do tej ekstraklasy może wejść? ŁKS który ledwo wiąże koniec z końcem? Czy stosunkowo biedne, ale ambitne Podbeskidzie. W przypadku braku licencji to ani Flota, ani Sadencja nie mają szans na dostanie licencji.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 13.05.2011 o godz. 21:38.
Odpowiedz cytując