Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 13.05.2011, 21:35
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Świetna decyzja z tym dopingiem, bo komu mogliśmy zrobić na złość? Sobie i piłkarzom co najwyżej. Ci do których miał trafić "protest" nic sobie z niego nie robią, ba! mogliby być zadowoleni , że osiągnęli zamierzany skutek... uciszyli kibiców . W niedziele byle wygrać, nawet skromnie 1:0 Szkoda , że nie można tego połączyć wygranej ze spuszczeniem "Pasów" ligę niżej, ale mówi się trudno.
Dokładnie z nieRządem nie wygramy - oni teraz będą robić pokazówkę czy przed UEFA czy przed sobą...
Co do meczu to powinno byc gładkie 3:0 ale pewnie będzie 3:1
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując