artur1906 napisał(a):

|
w jedności siła !!! Są tacy co całym sercem są oddani i wydają na kibicowanie całe kieszonkowe mają po 3 lub 33 wyjazdy i naprawdę mają prawo głosu !!!Są i tacy którzy mają dzieci i meczyki oglądają na E i mają po 103 wyjazdy i naprawdę mają prawo głosu Są i tacy którzy są daleko od domu i oglądają Wisełkę w tv i pamiętają jak włóczyli się po takich dziurach że trudno na mapie znależć jak Wisła grała w drugiej lidze i też mają prawo głosu.Bo wszystkich łączy miłość do Wisły.
|
Dzięki za te słowa, to prawda...kiedyś szalone lata 80 i 90 a teraz z dala od Kraka, ale w niedzielę koszulka Wisełki, szalik i od rana oczekiwania na mecz...przed TV

ale coż zrobic takie życie. Wszystko przestaje się liczyć, praca, dom, dziewczyna, obowiązki, problemy...to jest nie ważne...najważniejsza jest wygrana w niedzielę...
Wygramy Wygramy Wygramy, parchy pokonamy !
To tyle na razie, dziękuje dobranoc !