Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12686
Stary 13.05.2011, 21:30
Niesamowite, jak ważne 4 pkt zdobył Górnik w końcówkach ostatnich meczów. Dzięki temu są o zaledwie punkt za Legią i jeśli tak dalej pójdzie to mogą spokojnie powalczyć jeszcze o puchary. Szacunek dla Adama Nawałki
Odpowiedz cytując