Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 13.05.2011, 21:29
Świetna decyzja z tym dopingiem, bo komu mogliśmy zrobić na złość? Sobie i piłkarzom co najwyżej. Ci do których miał trafić "protest" nic sobie z niego nie robią, ba! mogliby być zadowoleni , że osiągnęli zamierzany skutek... uciszyli kibiców . W niedziele byle wygrać, nawet skromnie 1:0 Szkoda , że nie można tego połączyć wygranej ze spuszczeniem "Pasów" ligę niżej, ale mówi się trudno.
Odpowiedz cytując