Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12684
Stary 13.05.2011, 21:26
Ja bym tak szybko nie skreślał Korony jeśli chodzi o szanse na spadek. Mają niekorzystny bilans z Cracovią i z Arką. Jutro Arka może wygrać i podgonić Koronę.

Korona w 3 ostatnich kolejkach gra:
Jagiellonia - wyjazd
Górnik - dom
Amica - wyjazd

Może się zdarzyć, że zdobędą nie więcej niż 1-2 punkty w tych 4 spotkaniach.
Odpowiedz cytując