Wyświetl pojedynczy post
Jeden
Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 13.05.2011, 21:26
SWEET_83 napisał(a):Wyświetl post
Temat z idnej beczki... Jaga zremisowała i brakuje nam 1 punktu do MP ale i tak gramy o zwycięstwo z Craxą...

W meczu z Legią nie zagra Vdorjak i Borysiuk...
Jutro okaże się czy 1 punkt wystarczy trzeba wygrać tak będzie najlepiej!
Odpowiedz cytując