SWEET_83 napisał(a):

Temat z idnej beczki... Jaga zremisowała i brakuje nam 1 punktu do MP ale i tak gramy o zwycięstwo z Craxą...
W meczu z Legią nie zagra Vdorjak i Borysiuk...
|
Jutro okaże się czy 1 punkt wystarczy

trzeba wygrać tak będzie najlepiej!