Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3317
Stary 13.05.2011, 21:25
South napisał(a):Wyświetl post
obeszło choćby komentatorów bo to zauważyli,podobnie jak u nas w środe prostest został zauważony w radio Kraków,parę razy komentator mówił że ma nadzieje że doping pojawi się w drugiej połowie ,a także przeciwko czemu jest zorganizowany,później juz oglądałem wiec nie wiem czy dalej się interesował trybunami

Tylko wracamy do punktu wyjścia - tego komentatora słuchałeś Ty, ja i paru nam podobnych - czyli jak napisałem- obeszło paru kibiców a nie tych, których byśmy chcieli.
Odpowiedz cytując